کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتا

 
کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتا
بزرگنمائیزره بین کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتا

کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتا


گروه ای تی سریتا بعد ازگشت و گذاری در وب موضوعی دستگیرش شد که روزانه خیل عظیمی از کاربران سئوالاتی را در موتورهای جستجو مطرح می کنند که در زیر می خوانیم:درمان قطعی ریزش ابرو چیست؟دارو برای درمان ریزش ابرو چیست؟برای کم پشتی ابروهایم چه کنم؟معرفی محصولی برای رشد ابرو؟ریزش ابرو دارمبرای پر پشت شدن ابرو چه کنم؟پرپشتی ابروداروی پر پشت کننده ابرو کرم ابرو ی خوب می خوامکرم ابرو ی استاندارد چیست؟داروی گیاهی برای رشد و ضد ریزش ابروداروی خارجی برای ریزش ابرو و... به همین علت بر آن شدیم که محصول جدید سریتا را که براي اولين بار در ايران بصورت کاملا تخصصي و گياهي مي باشد معرفي نماییم که این محصول پاسخیست برای تمامی سئوالات شما و راهی است برای درمان قطعی ریزش ابرو و کمک به پرپشتی ابرو شما و پایانی برای دغدقه های شما عزیزان.
این محصول متفاوت'کرم ابروی سریتا'با آخرين تکنولوژي و دستاوردهاي علمي بوده است و کاملا گیاهیست که در پایین مطلب اطلاعات کامل را در مورد این محصول در اختیارتان قرار می دهیم.
کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا آشنايي با کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتااین محصول ابداعی است از شرکت پارت مهر سریتا که برای اولین بار در ایران تولید شده است.
تاکنون محصولی که همزمان هم مو و هم پوست ناحیه ابرو را تقویت و حمایت نماید در کشور در دسترس نبوده است.
پس از ارزیابی و مطالعه مواد موثره گیاهی به لحاظ آلرژن بودن و یا کیفیت اثر آنها، متخصصین بخش تحقیق و توسعه شرکت سریتا بر اساس نیاز سنجی و تقاضای پزشکان فعال در عرصه پوست و مو اقدام به طراحی و اجرای فرمولاسیون تونیک حاضردر غالب کرم نمودند.
این شکل دارویی تنها حالت پاسخ دهنده برای یک محصول مراقبتی در ناحیه ابرو است، چراکه محصولات با ویسکوزیته پایین به آسانی از سطح رها شده و امکان آسیب رساندن به چشم در این محصولات بالا می رود همچنین باقی نماندن این نوع محصولات در موضع و یا تبخیر سریع آنها باعث می شود تا اثر بخشی آنها به شدت کاهش یابد و از سوی دیگر محصولات با ویسکوزیته بسیار بالا همچون محصولاتی که در غالب ژل طراحی شده اندپس از استفاده به سرعت خشک شده و علاوه بر ایجاد نمودن ظاهری غیر طبیعی در محل( موی خشک و بسیار براق و بعضا کم پشت) باعث به خطر انداختن سلامت پوست در آن ناحیه نیز می شوند.
* دستور مصرف : روزانــه 2 بار ( صبح و شب )بسته به سطح ابرو مقـداری از کرم را بر روی ابروها و در مسیر رویش آن بمالید و هر بار حداقل به مدت 2 دقیقه موضع را به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید.
برای نتیجه گیری بهتر چنانچه بر روی پوست یا موی ابرو از سایر کرم ها و یا مواد آرایشی استفاده شده است ابتدا آنها از موضع پاک و سپس کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا استعمال گردد.
از ترکیب این محصول با هرگونه دارو و یا فراورده دیگر خودداری شود.
* مزایا و موارد مصرف:* جلوگیری از ریزش ابرو و تقویت آن* پر کننده، ضخیم کننده و قوی کننده موهای ابرو* قابل استفاده برای خانم ها و آقایان* قابل استفاده برای ابروهای رنگ شده* قابل استفاده برای ابروهای برداشته شده و یا تیغ زده شده* استفاده راحت و بدون خطر* بهره گیری از مواد اولیه آزمون شده توسط متخصصین پوست و مو* آزمون شده برای حداقل شدن احتمال بروز آلرژی* مکانیزم اثر:کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا با فرمولاسیون پیشرفته و تکیه بر مواد موثره گیاهی فــرآورده ای است غنـی از مـواد مغذی گیاهی، پـرو ویتامین ب 5 و ویتامین ب6 که برای کنترل ریزش و ضخیم تر شدن موهای ابرو تولید شده است.
برخلاف سایر محصولات مشابه که به شکل سرم و یا سایر اشکال مایع تهیه شده اند شکل دارویی کرم در این محصول امکان ماندگاری بالا در کنار موهای ابرو را فراهم می آورد.
علاوه بر این در کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا مجموعه ای از انواع اسیدهای گیاهی به کار رفته است که باعث پاکسازی محیط اطراف فولیکول های مو در ناحیه ابرو می شوند که نفوذ مواد موثره را آسان تر و اثر بخش تر می نماید، همچنین این فراورده به راحتی قــابلیت جـذب به داخل پـوست را داشته و مـوجب رطوبت دهی، تقـویت و حفظ سلامـت ابرو می گردد.
از سوی دیگر مخــلوط گیـاهی و ویـتامینه موجـود در ایــن فـرمولاسیون منــحصر بفرد متابولیسم طبیـعی و لازم برای سلامت پوست و موی ابرو را فراهم نمـوده و با بــهبود خونرسانی محـیطی می تواند سبـب تحــریک رشد و تضمین سلامـت ریشه های حساس مو گردد.
خواص ضد اکسیدانی موجود در این کرم اثرات جانبی ناشی از تششع نور خورشید، ذرات معلق و سمی موجود در هوا (بویژه در شهرهای صنعتی و یا محیط های کار آلوده)، کلر موجود در آب ( بویژه در استخرها) را به حداقل می رساند و بدین ترتیب علاوه بر حذف اثر عوامل مضر بر رویش و نگهداری ابروی سالم، به صورت هم افزا اثر مفید سایر اجزای فرمولاسیون را در طی دوران استفاده بالا خواهد برد.
مجموعه ویژگی های یاد شده موجب قوی تر شدن و ضخیم تر شدن موهای ابرو می شود، همچنین کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا تقویت کننده فولیکول های موهای ابرو است و مناسب ترین شرایط را برای رشد موهای جدید در ناحیه ابرو فراهم می کند.
تقویت ساختار پوست در ناحیه استعمال و همچنین شفاف نمودن پوست ناحیه مذکور باعث خواهد شد که درخشندگی این ناحیه افزایش یابد و ظاهر زیباتری به چشم بخشد.
عمل برداشتن ابرو و یا بعضا تیغ زدن آن برای دراز مدت بعلت آسیب هایی که به صورت فیزیکی به پوست در این ناحیه وارد می کند و یا التهاب های موضعی که متعاقب آن ایجاد می شود، پیر شدن، چروک شدن و یا تیره شدن سریعتر پوست در ناحیه ابرو را بدنبال دار، کرم گیاهی تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سریتا با خاصیت ضد التهابی و ضد پیری خود که ناشی از ترکیبات آنتی اکسیدان و تغذیه کننده پوست است این عوارض را به تعویق می اندازد.
رنگ کردن مو آن را در برابر آسیب های معمول حساس تر و ریشه آنرا تحت تاثیر قرار می دهد، محصول حاضر علاوه بر اینکه با موهای رنگ شده ابرو سازگاری دارد و ساختار رنگی در یک موی رنگ شده را بر هم نمی زند باعث تقویت آن نیز می شود.
* اجزاء فرآورده :عصاره های گیاهان رزماری، گزنه، نعناع فلفلی، بـابونه، مـریم گلـی و مکمل های ویتامینی شامل ویتامـین ب 6 و پرو ویتامین ب 5* موارد منع مصرف :* این محصول در دوران بارداری، مبتلایان به فشار خون بالا و سردردهای میگرنی منع مصرف دارد.
* در مواقعی که موضع دارای زخم های باز است نباید از این محصول استفاده نمود.
* این محصول در کودکان فقط زیر نظر والدین استفاده شود و پس از هر بار استعمال حداقل 2 ساعت کودک زیر نظر باشد تا کرم به صورت ناخواسته با چشم تماس نداشته باشد.
* نکات قابل توصیه :* موقع استعمال این محصول از تماس آن با چشم خودداری شود ( اگرچه شکل دارویی کرم در این محصول باعث می شود که در طی استفاده صحیح امکان تماس فراورده با چشم به شدت کاهش یابد) در صورت تماس با چشم و بروز سوزش در چشم و ریزش اشک، ابتدا درحالیکه پلکها بسته است ; با یک پارچه تمیز، دستمال کاغذی نرم و یا پنبه با دقت روی پلکها و اطراف چشم را تمیز نمایید سپس حداقل به مدت 15 دقیقه چشم را با آب ولرم و سالم بشویید.
* حداقل تا 2 ساعت بعد از استعمال کرم از شستن ناحیه ابرو خودداری نمایید تا جذب فرآورده به خوبی صورت گیرد در صورت تمایل به شستن چنانچه زمان فوق طی نشده است حتما ایتدا موضع کاملا از کرم تمیز و سپس صورت با آب شسته شود.
* بعد از حدود 2ماه استفاده بر اساس توصیه و به صورت منظم ، معمولاً قطع ریزش مو مشخص می شود و با ادامه مصرف این کرم ضخیم شدن موهای نازک شروع خواهد شد.
* در افرادی که به بوی خاصی حساسیت دارند ادامه مصرف در چند نوبت منجر به عادت به بوی فراورده می شود.
* از تحت فشار قرار دادن موها ( مانند بستن با سر بند ) و استفاده از وسایل خشک کن و سشوار خودداری نمایید.
* در صورت بروز حساسیت پوستی با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
تلفن تماس مصرف کننده:44496304-44496305آدرس وب سايت:ceritaآدرس ايميل :info@cerita ارسال آگهي : شنبه ۱۶ مرداد ۸۹

کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتانام سایت: آگهی 24
قیمت: 0 تومان
 خرید کرم ابرو،تقویت کننده و ضد ریزش سریتا


  1. آخرین حوادث
جستجوهاي مرتبطHome   - داونلود   - سرگرمی   - خبر
افزودن سایت خودتان به جستجوگر لوت
تبلیغ در جستجوگر لوت


This page was created in 8.77 seconds