بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندر

 
بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندر
بزرگنمائیزره بین بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندر

بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندر


دستگاه اکستندر - بزرگ کننده آلت مردان فروشگاه آریان فروشگاه آریان نماینده رسمی کمپانی روناس طب و ارائه کننده محصولات دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد.
تمامي محصولات این فروشگاه اورجينال و داراي شماره مجوز وزارت بهداشت بوده و توسط وزارت بهداشت و درمان کنترل کيفي شده و به دست مشتري ميرسد و از پشتيباني کامل نيز برخوردار مي باشدفروشگاه آریان در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسيده و کليه فعاليت هاي آن اعم از تبليغات در اينترنت و مجلات طبق مجوز شماره/ 1904 ن /88 مي باشدروش خرید: شما مشتری گرامی می توانید برای تهیه محصولات بصورت تلفنی اقدام فرمائید و از مشاوره رایگان قبل از خرید نیز بهره مند شوید.
ارسال براي تهران و کرج با پيک رایگان (به شرط مسافت های کم)ارسال براي نقاط دیگر با پست پیشتاز و 48 ساعته می باشد تلفن سفارشات و مشاوره رایگان : 09353355781 - 09197205208برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی فروشگاه آریان مراجعه فرمائید:ariaanshopقیمت دستگاه اکستندر ساده + اشانتیون : 88000 تومان (با تضمین %100 عملکرد)قیمت دستگاه اکستندر مگنت دار + اشانتیون : 120000 تومان (با تضمین %100 عملکرد)قیمت دستگاه پرو اکستندر مگنت دار ویژه + اشانتیون : 155000 تومان (با تضمین %100 عملکرد)توضیحات:دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید .
این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است.
در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است.
نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.
در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود.
البته از قـدیـم از این روش استفاده می شد.
مثلا' زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده می کردند در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهــای گوناگون بدن استفاده میشود.
مثلا' زنان قبیله ی پادوانگ (padouang) در برمـه که به زنان زرافـه ای معــروف شده اند با استفـــاده ازروش کشش، گـردن خود را دراز می کنند یا قـبایلی در آفریقا وآمازون با استفاده از هـمین روش لبها وگوشهای خود را بزرگ می کنند.
آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان می کنند.
در کل ،دستگاه اکستندر ویژگیهای زیر را به دنبال خواهد داشت :*: افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر*: افزایش سایز آلت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد* افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود*: اورگاسم (Orgasm) شدید تر ، فشرده تر و قوی تر (اورگاسم به معنی حالت رسیدن به اوج لذت جنسی که نهایتاً به انزال منجر میشود)*: خون رسانی بهتر به آلت تناسلی بصورت مداوم و ترمیم عروق آلت تناسلی*: افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی (Genitals) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند*: ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط جنسی*: رشد بدون محدودیت آلت تناسلی (تا آخرین سایز دستگاه که 20 سانت است)*: رشد بدون خطر ، بدون درد و رنچ (فقط با کمی صبر و مداومت)*: بالا بردن بنیه و توان جنسی (Seual Stamina) و مقدار منی (Se Drive).
*: درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety)این محصول برای اولین بار در مرکز تحقیقات بیماری های مردان در New York در موسسه بیوشیمی Enlarge.
s Peni.
s Guide ساخته شده و تمامی مراحل کاربری خود را در آزمایشگاه بر روی افراد زیادی مورد بررسی قرار گرفته که کاملا نتایج آن مثبت و رضایت بخش بوده است .
آیا میدانید از این دستگاه طبی برای درمان و اصلاح سایز عمومی آلت + درمان بیماریهای بیرونی + درمان و اصلاح انحرافات آلت تناسلی + کمک به ترمیم بافت پس از عمل جراحی نیز استفاده میگردد ؟آیا میدانید داشتن یک بافت تناسلی نرمال و استاندارد ؛ اعـتماد به نفـس بیشتر و حل مشکلات روحی و روانی را به همراه خواهد داشت و باعث افزایش کیفیت زندگی زناشویی در متاهلین خواهد بود ؟ آیا میدانید با کمک این دستگاه بدون هیچ عارضه جانبی و بدون نیاز به جراحی یا استفاده از درمان دارویی میتوانید به اندازه مناسب در سایز عمومی ناحیه تناسلی خود دست یابید ؟ آیا میدانید در کشور ما بخاطر عدم مراجعه صحیح به پزشک و نبود فرهنگ سالم جنسی بسیاری از مردان و جوانان ذکور با مشکلات مختلفی مانند کوچکی آلت تناسلی یا مشکلاتی در ارضا و انزال مواجه بوده و به طور کلی به ناتوانی جنسی مبتلا هستند ؟ آیا میدانید درصد قابل توجهی از مواردی که باعث طلاق و جدایی میان زوجین میگردد بخاطر بروز مشکلات جنسی و زناشویی در میان زوجین خصوصا جوانان میباشد ؟ آیا میدانید این محصول در ایران موفق به دریافت گواهینامه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تاییدیه بین المللی استاندارد 13485ISO گردیده است ؟ هدف از این روش تحریک رشد بافتهای بدنه آلت است که منجر به افزایش طول آلت تا 3 الی 4 سانتی متر و تاثیر در افزایش دور آلت تا 1 سانتی متر میباشد .
این دستگاه به هیچ وجه از روی شلوار مشاهده نمیگردد .
افزایش سایز ایجاد شده با این دستگاه دائمی بوده و برگشت ناپذیر است .
پکیج کامل دستگاه شامل : دستگاه اکستندر بصورت کامل + دفترچه آموزشی به زبان فارسی + یک عدد دستمال پنبه ای + 2 عدد پایه با سایز بزرگتر + CD آموزشی تصویری و آموزش استفاده از آن همراه با دستگاه سوال و جوابهاي مربوط به استفاده از دستگاه Extender :1) سئوال : آيا قبلا هم از کشش در پزشکي استفاده شده است ؟پاسخ : بله ، در پزشکي مدرن از اين روش براي ايجاد بافت جديد در پيوند پوست ، افزايش طول استخوان و ايجاد پوست نو (داراي مو) براي پوشاندن نواحي طاس و بي مو استفاده ميشود .
البته از قديم از اين روش استفاده ميشده ، مثلا زنان بيرماني براي دراز کردن گردن خود و نيز بعضي از قبايل آفريقائي براي بزرگ کردن لبهاي خود از اين متد استفاده ميکردند .
در جوامع و فرهنگ هاي قديمي از کشش براي بزرگ کردن اندامهاي گوناگون بدن استفاده ميشود .
مثلا زنان قبيله پادونگ در برمه که به زنان زرافه اي معروف شده اند ، با استفاده از روش کشش ، گردن خود را دراز ميکنند يا قبايلي در آفريقا و آمازون با استفاده از همين روش لبهاي خود را بزرگ ميکنند .
آنها براي اين کار وزنه هايي را به قسمتهي مورد نظربدن خود آويزان ميکنند .
2) سئوال : بيشترين افزايش طول آلت (با استفاده از اين روش) چقدر است ؟ پاسخ : بستگي به شخص دارد ولي به طور تقريبي 2 تا 5 سانتيمتر افزايش طول در تعداد زيادي از مصرف کنندگان گزارش شده است .
3) سئوال : آيا اين افزايش طول ، هم در حالت عادي و هم در حالت نعوظ وجود دارد ؟پاسخ : بله ، اين افزايش طول در هر دوحالت مشهود است .
4) سئوال : آيا اين روش به اصلاح انحني آلت کمک ميکند ؟پاسخ : بله ، در مد ت 6 تا 7 ماه ميتوان تا 70% انحناي آلت را بر طرف کرد و بهبودي بسيار محسوسي را شاهد بود .
5) سئوال : آيا اين افزايش طول و بقيه تغييرات دائمي و پايدار خواهد بود ؟پاسخ : بله ، زيرا بافت سلولي آلت رشد کرده و ترمیم پیدا ميکند .
6) سئوال : آيا افزايش طول آلت باعث لاغر شدن آن ميشود ؟پاسخ : خير ، رشد آلت هم در طول و هم در قطر آن صورت ميگيرد چون واقعا بافت تازه اي ايجاد ميشود و چون بافت جدید حجم دارد بنابراین تاثیرات آن را در قطر نیز شاهد خواهید بود.
7) سئوال : سن مناسب براي استفاده از دستگاه در چه زماني است ؟پاسخ : از 18 سالگي به بعد ؛ مردان مسن نيز مي توانند از دستگاه استفاده کنند .
مطالعات نشان داده که حتي مردان 60 يا 70 ساله نيز مي توانند از اين روش بهره ببرند ، زيرا عمل کشش موجب تحريک رشد بافت در هر سني ميشود .
*** سوالات مربوط به روش کار دستگاه و کاربرد آن :1) سئوال : آيا استفاده از دستگاه درد دارد ؟پاسخ : خير ، اين وسيله يک ابزار مکانيکي بدون درد است .
در ابتدا شخص وجود آن را حس مي کند اما پس از مدت کوتاهي (حدود 3 روز استفاده) حتي وجود آنرا در زير لباس خود احساس نخواهد کرد .
2) سئوال : چگونه ميتوان از دستگاه استفاده کرد ، بدون اينکه اعضاء خانواده ام متوجه موضوع شوند ؟پاسخ : از آن حين کار يا مواقعي که خارج از منزل هستيد استفاده کنيد .
3) سئوال : آيا مي توان در طول شب نيز از آن استفاده کرد ؟پاسخ : بله ، اگر چه بسياري از افرادي که اين کار را ميکنند ، صبح موقع بيدار شدن متوجه مي شوند که دستگاه کمي جابجا شده ، اين جابجائي به علت غلت خوردن حين خواب يا نعوظ در زمان خواب است .
در اين صورت هر شب فقط به مدت 3 ساعت بايد از آن استفاده کرد .
توصيه ما اين است که در روزهاي اول ، از آن در موقع خواب استفاده نشود .
4) سئوال : اگر حين پوشيدن دستگاه ، دچار نعوظ شوم چه اتفاقي ميافتد ؟پاسخ : هيچ طوري نمي شود ، کمي احساس فشار خواهيد کرد اما درد نخواهيد داشت .
5) سئوال : اگر کار من طوري باشد که بايد مدت طولاني بنشينم ، آيا مي توانم از آن استفاده کنم ؟پاسخ : بله ، دستگاه قابلیت تا شدن را نیز دارا می باشد و شما می توانید آلت را رو به بالا یا رو به پائین قرار دهید6) سئوال : مبناي کار دستگاه چيست ؟ آيا باتري لازم دارد ؟ يا شوک الکتريکي مي دهد ؟پاسخ : اين دستگاه کاملا مکانيکي است .
اين دستگاه براي کشش آلت (زمانيکه در حالت نعوظ نباشد) به کار ميرود و به هيچ باتري يا برقي نياز نداشته و بنابراين شوک الکتريکي ايجاد نمينمايد .
*** نظرات متخصصان ، پزشکان ، اورولوژيستها :1) دکتر گيونتا (Giunta اورولوژيست و جراح پلاستيک) Www.
DrGiuntaمايلم از مخترع بابت ساخت چنين دستگاهي تشکر کنم .
بنظر من دستگاه (Extender) بهترين وسيله مخصوص کشش آلت در بازار است .
من بيش از 4000 جراحي فالو پلاستي (جراحي آلت( انجام داده ام و هميشه استفاده از اين دستگاه را توصيه کرده ام .
2) دکتر محمد زاده (Mohamadzadeh اورولوژيست) Www.
DrMohamadzadehمردان آسيائي يکي از نگرانترين نژادها در مورد اندازه آلت خود هستند .
متوسط اندازه آلت مردان آسيائي 13 سانتيمتر است .
کشش يکي از موثرترين و بي خطرترين روشها است که ميتواند مشکل اين عده را برطرف کند تا بتوانند روابط جنسي خوبي داشته باشند .
در بين اعراب نيز تکنيکي به نام جلکينگ وجود دارد که سالهاست نسل به نسل منتقل ميشود و اساس کار آن بر پايه کشش است .
3) دکتر مانکادا (moncada اورولوژيست) Www.
DrMoncadaاز ميان چند روش موجود براي افزايش طول آلت ، دستگاه (X4 Extender) موثرترين و بي خطر ترين روش محسوب ميشود .
تنها وسيله اي که براي اين منظور از سوي اتحاديه کارشناسان بهداشت تائيد شده است .
اين وسيله يکي از بزرگترين دستاوردها در زمينه پزشکي است ، بخصوص براي افراديکه در مورد اندازه آلت خود نگران هستند .
قیمت دستگاه اکستندر ساده + اشانتیون : 88000 تومان (با تضمین %100 عملکرد)قیمت دستگاه اکستندر مگنت دار + اشانتیون : 120000 تومان (با تضمین %100 عملکرد)قیمت دستگاه پرو اکستندر مگنت دار ویژه + اشانتیون : 155000 تومان (با تضمین %100 عملکرد) نکات مهم : توصیه میگردد این محصولات را از مراکز فروش معتبر و دارای آدرس شرکت خریداری نمایید.
ارسال براي تهران با پيک رایگان (به شرط مسافت های کم)ارسال براي شهرستان با هزينه پستي رايگان در صورت خرید نقدیراه های متنوعی برای افزایش سایز معرفی میشود1)دستگاه وکیوم : دستگاه توانمند ولی برای افرادی می باشد که مشکل عدم نعوظ دارند و این دستگاه به هیچ عنوان باعث افزایش سایز نمی شود.
2)کرم ها :متنوع هستند که خونرسانی به بافت الت را افزایش میدهند و اصلا دائمی نیستند و بدترین شیوه افزایش سایز در الت هستند.
این کرم ها باعث بیماریهای درماتیک و پوستی , دفرمگی و... شده که اصلا تائیدیه وزارت بهداشت را ندارند و بعضا به دلیل قاچاق بودن تقلبی هستند 3)قرص ها: که عملکردی مشابه کرم ها دارند و (وازو اکتیو) هستند , یعنی جهت پیشگیری ,شناخت و درمان نمیباشند , عمدتا عوارض بسیار زیادی دارند.
اغلب تائیدیه ندارند و نوعی مکمل هستند.
4)عمل جراحی سوسپانسری لیگامنت: که افزایش سایزی حدود 2 سانتیمتر ایجاد میکند که در صورت ناموفق بودن مشکلات نعوظ ایجاد میکند.
تنها شیوه رایج در دنیا که در ایران تائیدیه وزارت بهداشت و درمان و ایزو از وزارت صنایع و معادن را داراست و تائید شده FDA و CE است دستگاه اکستندر و پرو اکستندر می باشد.
توضیحات تکمیلی : این دستگاه بر اساس روش کشش به بدن کمک میکند تا بتواند بصورت طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهد .
( این دستگاه همه سیستمهای موجود در عضو تناسلی را تقویت کرده از جمله : سیستم عصبی ، ماهیچه اسفنجی و... در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو ( دارای مو ) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود.
البته از قـدیـم از این روش استفاده می شد.
مثلا' زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده می کردند در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهــای گوناگون بدن استفاده میشود.
مثلا' زنان قبیله پادوانگ در برمـه که به زنان زرافـه ای معــروف شده اند با استفـــاده ازروش کشش، گـردن خود را دراز می کنند یا قـبایلی در آفریقا وآمازون با استفاده از هـمین روش لبها وگوشهای خود را بزرگ می کنند.
آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان می کنند .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------این محصول به شکل کامل با پایه های آبکاری شده ضد حساسیت نقره ای به همراه بروشور و دفترچه راهنمای استفاده فارسی و سی دی آموزشی و لوازم جانبی مربوطه به همراه لیبل مشخصات و استانداردهای ثبت شده و خدمات پس از فروش در پکیج اصلی و کاملا پوشیده ارسال میگردد .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------انواع مدل های موجود : * دستگاه اکستندر کلاسیک Classic یا کشنده معمولی .
( کاملا طبی و استاندارد ) * دستگاه اکستندر مگنت دار Magnetic با کاربردی مناسب و خاصیت مغناطیسی .
( کاملا طبی و استاندارد )* دستگاه اکستندر ویژه با کیفیت بالا Proextender با خاصیت مغناطیسی و جکهای تلسکوبی .
( کاملا طبی و استاندارد )نکته : مزیت نوع مگنتیک نسبت به نوع ساده : مطالعات نشان داده اند که تاثیرات تماس مغناطیس با بدن بلافاصله باعث اکتیو و فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیف و موج داری را ایجاد می کند .
این افزایش از نظر تعداد کانون های بلورسازی که به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند و در اثر این فرایند روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها وملکول ها به ذرات باردار الکتریکی ) نیز سریعتر انجام می شود .
این امر خطر انعقاد خون در رگها را کاهش می دهد وباعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخگها وسیاهرگها می شود .
جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلوبولهای قرمز و احیای گلوبولهای فاسد غیر فعال خون شده وآنها را تقویت می کند که این گردش خون بهتر به همراه کشش موجود موجبات امکان تکثیر سلولی و رشد سریعتر آلت را فراهم می نماید .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------*: بهترین محصول به همراه تضمین و در کل انتخاب با شماستتلفن سفارشات و مشاوره رایگان : 09353355781 - 09197205208برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی فروشگاه آریان مراجعه فرمائید:ariaanshopKeywordsX4 Extender_لارجرباکس_سايز کلي آلت_ درمان ناتوانيج__ن__س__ی_انحراف آلت تناسلي_بلندتر شدن آلت_largerbox_نعـوظ_افـزایش طول_larger box _بزرگ کردن آلت_آلت_بزرگترکردن آلت_افزايش طول آلت_هورمونهايج__ن__س__ی_تستوسترون_ larger box_ largerbox_اندازه آلت_اندازه آلت مردان_اندازه آلت مرد_متوسط اندازه آلت_جلکينگ_آندرولوژيست_آلت مردانگی_روش های افزایش سایز آلت_روش های بزرگ کردن آلت_محصولج__ن__س__ی _اندازه آلت_ ناتوانيج__ن__س__ی _بیضه_تقویت بیضه_تقویت آلت_پرواکستندر_اکستندر_ روابط زناشوئی_ميباشد افزایش طول آلت- بزرگ شدن آلت- دستگاه- دستگاه اکستندر- دستگاه extender- device extender- extender device- دستگاه بزرگ کننده آلت- بزرگ شدن آلت-larger box- دستگاه ا افزايش قطر_سايز کلي آلت_ درمان ناتوانيج__ن__س__ی_انحراف آلت تناسلي_بلندتر شدن آلت_افـزایش طول_افزايش طول آلت_largerbox_تستوسترون_اندازه آلت مردان_روش های افزایش سایز آلت_روش های بزرگ کردن آلت_پرواکستندر_لارجرباکس_ بزرگ کننده آلت_ اکستندر_ بزرگ کردن آلت_تقويت آلت_ زناشوئی_محصولات زناشوئي ارسال آگهي : شنبه ۰۶ آذر ۸۹

بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندرنام سایت: آگهی 24
قیمت: 0 تومان
 خرید بهترین بزرگ کننده آلت - اکستندر


  1. آخرین حوادث
جستجوهاي مرتبطHome   - داونلود   - سرگرمی   - خبر
افزودن سایت خودتان به جستجوگر لوت
تبلیغ در جستجوگر لوت


This page was created in 8.94 seconds