فیلم وادی گرگها

دانلود مستند شکوه تخت جمشید - Persepolis Recreated
شکوه تخت جمشید اولین فیلم مستند ایرانی است که با اتکا به شیوه دیجیتال انیمیشن  ساخته شده است. این فیلم که با سرمایه خصوصی تولید شده است یک تولید ارزشمند و اثری پیشگام است. تقریبا نیمی از فیلم متکی به تصویرسازی دیجیتالی است و بیینده در برابر تصویرهایی که در آنها ویرانه های تخت جمشید به کاخ های زیبا و غول پیکر تبدیل می شوند احساس اعجاب می کند.در این مستند فوق العاده زیبا با بازسازی 3 بعدی تخت جمشید و استفاده از ایران شناسان برجسته کشورهای اروپایی و امریکایی و بهره گیری از کتابهای معتبر تاریخی دنیا حقایقی از حکومت هخامنشیان و فعالیت های چشمگیر شاهان هخامنشی مطرح می شد که می تواند تن هر ایرانی را به لرزه درآورد.از کاخ های بازسازی شده در این فیلم گاه یکی دو سه ستون باقی مانده است و گاه ردیفی از پایه ستون هایی که تنها طرحی مبهم از اصل به دست می دهند. برای بازساختن این کاخها و مجموعه تخت جمشید مطالعات بسیاری از باستانشاسان دستمایه کار بوده است. گروهی از برجسته ترین آنها مانند علیرضا شاپور شهبازی، عباس علیزاده، ریچارد فرای و چند تنی دیگر در این فیلم حضور دارند و به معرفی قسمت های مختلف تخت جمشید می پردازند.فرزین رضائیان تهیه کننده و کارگردان این فیلم که مدت ها در آمریکا زیسته است برای تهیه این فیلم از یاری بسیاری از کارشناسان آمریکایی، بریتانیایی و فرانسوی بهره برده است و به مهمترین موزه های جهان مانند لوور، آرمیتاژ، متروپولیتن نیویورک و مانند آن ها برای تهیه عکس و فیلم مراجعه کرده است.فیلم همان طور که در گفتار آن نیز آمده است با اینکه متکی بر داده های باستان شناختی است از عنصر تخیل نیز بهره برده است. طبیعی است که اطلاعات ما از روزگار هخامنشیان چندان کامل نیست که بازسازی تخت جمشید بتواند بی کم و کاست صورت گیرد. آنچه در اینجا می آوریم ملاحظاتی است که گرچه داده های باستانشناختی را لحاظ می کند اما در استفاده از عنصر تخیل و ترتیب داده ها و اولویت آنها پیشنهادهای دیگری در بردارد که برخی از آنها می توانست در همین فیلم نیز انجام شده باشد اما نگاه باستانشاختی صرف و احتمالا محدودیت امکانات فنی مانع از آن شده است.از یک نگاه کلی، فیلم بیشتر بر داده های باستانشناختی اتکا دارد تا داده های اسطوره شناختی. به نظر می رسد که خلاهای باستانشناختی فیلم را بسیار دست به عصا کرده و در بسیاری موارد آن را به تصویر سه بعدی از نقوش دوبعدی تخت جشید تبدیل کرده است. در واقع، از عنصر تخیل و اسطوره شناسی به اندازه ای که شایسته بوده استفاده نشده است.

Seized and burned by Alexander the Great's conquering army, shaken by uncounted earthquakes, eroded by 25 centuries of rain, fluctuating temperatures and scouring winds, Persepolis, the greatest of the royal residences of ancient Persia is a definitive ancient ruin. Yet the place remains an awesomely impressive sight 2,500 years after it was built. Even today, those who step up to its gigantic terrace of 125,000 square meters and see its majestic columns are filled with a sense of awe drifting into a dream-like trance. A dream in which one tries to visualize the beauty and dazzling splendor of Persepolitan places before their sad destruction. 'Persepolis Recreated” is the name of this beautiful documentary film by Mr. Farzin Rezaian. See Persepolis as it was 2500 years ago. Starting with the work of the German scholar Friedrich Krefter, who spent decades creating a model for a reconstructed Persepolis, film maker Farzin Rezaian and his team have produced this documentary which presents a virtual reconstruction of parts of the Persepolis palace complex. The film that includes commentaries by many of the leading authorities on Achaemenid architecture and history, brings to life and reveals the splendour of the Persepolitan palace complex before its destruction by Alexander. This is the first successful attempt to reveal the magnificence of Persepolitan palaces as they were 2500 years ago.Persepolis is no longer in grey; recreated in colour as it was in its splendour. Throughout the film, renowned scholars from France, U.S.A. and Iran have also commented on the splendor and the function of Persepolitan palaces, including Prof. Richard Frye (Harvard University) , Prof. A Shapur Shahbazi (Eastern Oregon University) and Prof. Remi Boucharlat (CNRS, France). The Producer: Farzin Rezaeian is an award-winning documentarian and educational film producer and director. He studied sociology, political science and communications at the University of Illinois in Chicago. For the past twenty years he has researched and written for many educational and documentary films that he has produced or directed. 'Persepolis Recreated' is his most recent production.

مشخصات
نام انگلیسی: Persepolis Recreated نام فارسی: شکوه تحت جمشید شرکت سازنده: Sunrise Film کارگردان: فرزین رضائیان زبان: Persian مدت زمان: 41 (دقیقه) کیفیت ویدئو: DVD-Rip فرمت ویدئو: MKV | 704x544 | 25fps فرمت صدا: AAC | 192Kbps حجم فایل: 459 مگابایت تاریخ انتشار: 13:55 - 90/1/1
لینک های دانلود راهنمای دانلود

لینک های دانلود (مستقیم) - 459 مگابایت
http://s4.farashare.com/users/404/video/documentary/Persepolis.Recreated.2004/Persepolis.Recreated.2004.Dvdrip.mkv_p30download.com.part1.rarhttp://s4.farashare.com/users/404/video/documentary/Persepolis.Recreated.2004/Persepolis.Recreated.2004.Dvdrip.mkv_p30download.com.part2.rarhttp://s4.farashare.com/users/404/video/documentary/Persepolis.Recreated.2004/Persepolis.Recreated.2004.Dvdrip.mkv_p30download.com.part3.rarhttp://s4.farashare.com/users/404/video/documentary/Persepolis.Recreated.2004/Persepolis.Recreated.2004.Dvdrip.mkv_p30download.com.part4.rarhttp://s4.farashare.com/users/404/video/documentary/Persepolis.Recreated.2004/Persepolis.Recreated.2004.Dvdrip.mkv_p30download.com.part5.rar

راهنمای دانلود برای دانلود، لینک ها را انتخاب کنید و در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید سپس دانلود را آغاز کنید.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
اگر به نرم افزار مدیرت دانلود دسترسی ندارید برای دانلود هر لینک، آدرس آن را کپی کنید و در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید.
چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید.( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید)
فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار Winrar اقدام به بازگشایی آن ها از اولین فایل نمائید. با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.p30download.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

رمز فایل www.p30download.com
[ ادامه مطلب دانلود مستند شکوه تخت جمشید - Persepolis Recreated ]
 تصویر دانلود مستند شکوه تخت جمشید - Persepolis Recreated

دانلود Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection - بسته کامل نرم افزار های CS5.5 شرکت ادوبی

نیاز های گرافیست ها و هنرمندان را برطرف می کند. این بسته نرم افزاری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید کارهای جذابی را طراحی کرده ، آن را با عناصر تاثیرگذار همراه نموده و در هرجایی که بخواهید با بهترین کیفیت ممکن ارائه نمایید.برخی از ویژگی های مهم این مجموعه:- مجموعه نرم افزار هایی در جهت ایجاد یک تعامل سازگار و پویا میان طراحان و برنامه نویسان- ابزاری جهت ارتقاء کلیه پروژهای طراحی، گرافیک، مالتی مدیا، وب و...- مدیریت نصب کارا و کامل- پشتیبانی کامل از ویندوز 7- و ...نرم افزار های این بسته عبارتند از:- Photoshop® CS5.1
Extended- Illustrator® CS5.1 ... [ ادامه مطلب دانلود Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection - بسته کامل نرم افزار های CS5.5 شرکت ادوبی ]
 تصویر دانلود Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection - بسته کامل نرم افزار های CS5.5 شرکت ادوبی

دانلود 3herosoft DVD Ripper Platinum v3.5.2.0827 - نرم افزار تبدیل دی وی دی

به فرمت های ویدئویی معمولی مانند WMV ،3GP ،AVI ،MPEG4 ،MKV ،RM ،DivX ،MOV ،XviD ،FLV و SWF تبدیل می نماید و همچنین صوت را از فیلم ها در فرمت AC3 ،M4A ،MP3 ،WMA ،WAV و AAC با کیفیت عالی و فوق العاده سریع استخراج می نماید. این نرم افزار از اکثر وسایل قابل حمل و پخش کننده های صوتی و تصویری مانند iPod ،Zune ،iPhone ،Apple TV ،PSP ،Xbox 360 ،PS3 ،MP4/MP3 پخش کننده ،Smart Phone ،Pocket PC ،PDA ،Mobile Phone ،Archos ،Archos AV500 ،Archos AV700 ،Archos GMini402 ،iRiver PMP-100 پشتیبانی می کند.قابلیت های کلیدی نرم افزار 3herosoft DVD Ripper Platinum:- قابلیت تبدیل دی وی دی های ویدیویی معروف و تمام فایل های صوتی- توانایی استخراج صدا از دی وی دی فیلم ها- پشتیبانی... [ ادامه مطلب دانلود 3herosoft DVD Ripper Platinum v3.5.2.0827 - نرم افزار تبدیل دی وی دی ]
 تصویر دانلود 3herosoft DVD Ripper Platinum v3.5.2.0827 - نرم افزار تبدیل دی وی دی

دانلود BSR Screen Recorder v4.4.4 - نرم افزار گرفتن تصویر و ویدئو از صفحه نمایش

آنها- اضافه کردن صوت در حال مشاهده فیلم- تصاویری فوری از فیلم- استخراج صدا از ویدیو- ترکیب فیلم ها- ایجاد تصویر از فایل ها عکس- هماهنگی صدا و تصویر- Resample فیلم- دانلود فیلم دیویکس- توانایی ثبت کدک های مختلف ویدیو- تعریف کلیدهای میانبر برای ضبط و توقف- استفاده از چند فایل ضبط- ضبط از صفحه نمایش برای کاهش حجم فایل تصویری- راهنمای ضبط و دکمه ضبط آسان صفحه نمایش- نمایش اندازه فایل به هنگام ضبط صدا- ضبط تنظیمات سرعت- تنظیم خودکار سرعت پخش- قابلیت زوم- نمایش سوابق کلیک ماوس- ضربه زدن به کلید ضبط صفحه نمایش- ضربه زدن به کلید ضبط صدا- مشاهده تاریخ و زمان... [ ادامه مطلب دانلود BSR Screen Recorder v4.4.4 - نرم افزار گرفتن تصویر و ویدئو از صفحه نمایش ]
 تصویر دانلود BSR Screen Recorder v4.4.4 - نرم افزار گرفتن تصویر و ویدئو از صفحه نمایش

دانلود Happy Feet - انیمیشن پنگوئن خوش قدم

سال شد! داستان امپراطوری پنگوئن ها در قطب جنوب، در دنیای پنگوئن ها شما هیچ نیستید اگر نتوانید خوب آواز بخوانید، که Mumble پنگونیست که خود را بدترین آواز خوان دنیا می داند ...در ادامه داستان این ضعف پنگوئن منجر ترک کردن خانه و رویارویی با ماجراهای جالبی می شود. فیلم از لحاظ فیلم نامه و مفهوم در سطح بسیار بالایی ساخته شده است که همین کلاس بالای انیمیشن منجر به دریافت جایزه اسکار و 20 جایزه معتبر دیگر از جشنواره های مختلف دنیا گردید ! صدا گذاری خوب رابین ویلیامز و نیکول کیدمن بازیگران مطرح سینمای دنیا در نقش شخصیت های فیلم از نقاط قوت این... [ ادامه مطلب دانلود Happy Feet - انیمیشن پنگوئن خوش قدم ]
 تصویر دانلود Happy Feet - انیمیشن پنگوئن خوش قدم

دانلود OpenCloner DVD-Cloner v8.00 Build 1003 - نرم افزار کپی فرمت های مختلف دی وی دی

کپی های سفارشی را می دهد.شما می توانید DVD تان را در 2-3 دقیقه با همان کیفیت نسخه اصلی کپی کنید. DVD کپی شده می تواند در هر DVD Player اجرا شود. DVD-Cloner از معدود نرم افزار backup است که ریپر CSS/DVD دارد. و شما نیازی به دانلود برنامه های دیگر مانند DVD43 یا AnyDVdD ندارید. موتور رایت جدید می تواند 1:1 کپی کند. آن می تواند هوشمندانه نوع دیسک را شناسائی کند و مدل های کپی را برای انتخاب شما نمایش دهد. از Blu-ray  ،HD DVDs پشتیبانی می کند و مرحله به مرحله شما را برای رایت آسان راهنمائی می کند و قابل استفاده در نسخه های ویندوز 2000، XP،Vista می باشد.قابلیت های کلیدی نرم افزار OpenCloner DVD-Cloner... [ ادامه مطلب دانلود OpenCloner DVD-Cloner v8.00 Build 1003 - نرم افزار کپی فرمت های مختلف دی وی دی ]
 تصویر دانلود OpenCloner DVD-Cloner v8.00 Build 1003 - نرم افزار کپی فرمت های مختلف دی وی دی

دانلود Nero Multimedia Suite v10.5.10500 - نرم افزار رایت، ویرایش و پشتیبان گیری

تهیه پشتیبان و بازیابی آسان و ضبط دیسک های CD ،DVD و Blu-ray و کپی کردن می پردازد.عناوین نرم افزاری زیر ابزارهایی هستند که در بسته نرم افزاری Nero Multimedia Suite 10 دیده می شوند.  - Nero Vision XtraNero MediaHub - Music, photo and video organizer, media player, and slideshow creatorNero Vision - Advanced video editing and authoringNero ControlCenter - Manage and update your Nero products and serial numbers- Nero Burning ROMNero Burning ROM - Disc burningNero BurnRights - Easily deployable user burning rightsNero ControlCenter - Manage and update your Nero products and serial numbers- Nero BackItUp & BurnNero BackItUp - Convenient data backup, recover and synchronizationNero Express - Easy wizard guided optical disc burning and copyingNero RescueAgent - Advanced file recoveryNero BurnRights - Easily deployable user burning rightsNero ControlCenter -... [ ادامه مطلب دانلود Nero Multimedia Suite v10.5.10500 - نرم افزار رایت، ویرایش و پشتیبان گیری ]
 تصویر دانلود Nero Multimedia Suite v10.5.10500 - نرم افزار رایت، ویرایش و پشتیبان گیری

دانلود Flash Decompiler Gold v2.3.1.1340 - نرم افزار استخراج فایل های فلش

و هر عنصر قبل از استخراج- اصلاح فیلد متن پویا- استخراج هر عنصری از فیلم فلش مانند اشکال، اشکال واژک ها، تصاویر، برای تلفن های موبایل، فیلم ، قاب ها ، فونت ها ، دکمه ها ، جن و ActionScripts.- خارج کردن داده FLA- تبدیل بین فرمت های فایل های فلش swf و exe- ویرایش متون پویا و جایگزین کردن تصاویر- قابلیت پیش نمایش- زوم یا بزرگنمایی منفی حجم فیلم- نمایش مسیر از فیلم فعلی- اطلاعات فیلم- قابلیت انتخاب رنگ پس زمینه- مرور و نمایش هر فلش قبل از استخراج- تجزیه و تحلیل فایل های SWF به عکس ها، اشکال، صداها، فونت ها، متون پویا، دکمه ها، اسکریپت ها، فریم ها و ...- قابلیت ذخیره... [ ادامه مطلب دانلود Flash Decompiler Gold v2.3.1.1340 - نرم افزار استخراج فایل های فلش ]
 تصویر دانلود Flash Decompiler Gold v2.3.1.1340 - نرم افزار استخراج فایل های فلش

دانلود SolveigMM Video Splitter v2.2.1005.17 - نرم افزار تکه تکه کردن فیلم

تنها با چند کلیک موس جدا نمایید. به وسیله این نرم افزار می توانید آن قسمت از فیلم را که نیاز ندارید جدا کرده و یا فیلم مورد نظر را به تکه های مختلف تقسیم کنید.قابلیت های كلیدی نرم افزار SolveigMM Video Splitter:- تکه تکه کردن فیلم- ویرایش دسته ای فایل ها- توانایی تقسیم فیلم مورد نظر به تکه های مختلف- پشتیبانی از فایل های MPEG-2 ،AVI ،WMV ،ASF ،MP3 ،WMA- توانایی بریدن چندین قسمت از فیلم در یک زمان- امکان تعمیر فایل های آسیب دیده- و ...

Solveig Multimedia Video Splitter is a powerful tool to perform fast video trimming tasks without any quality loss. It has intuitive user-friendly interface and allows splitting a video file in few mouse... [ ادامه مطلب دانلود SolveigMM Video Splitter v2.2.1005.17 - نرم افزار تکه تکه کردن فیلم ]
 تصویر دانلود SolveigMM Video Splitter v2.2.1005.17 - نرم افزار تکه تکه کردن فیلم

دانلود Splash PRO EX v1.8.0 - نرم افزار تماشای فایل های ویدئویی

دلخواه تان را با رنگ های زنده، حرکت های آرام و ... تماشا کنید. تمامی فیلم های HD خود را با فرمت های MPEG-2 ،AVC/H.264 و VC-1 می توانید بدون هیچ مشکلی تماشا کنید. شما به هیچ کدک دیگری نیاز ندارید کافی است این نرم افزار را دانلود، نصب نموده و به تماشای فیلم مورد نظر خود بپردازید. این نرم افزار از رابطه کاربری متراکم، شیک و کاربر پسند برخوردار است و به کاربر در زمینه ی پخش فایل های ویدئویی تجربه ی شیرین و جدیدی می دهد. شما می توانید در هزینه پرداختی و مصرف انرژی باطری موبایل و لپ تاپ و نوت بوک تان صرفه جویی کنید این نرم افزار از میزان توان مصرفی موبایل، لپ تاپ و... [ ادامه مطلب دانلود Splash PRO EX v1.8.0 - نرم افزار تماشای فایل های ویدئویی ]
 تصویر دانلود Splash PRO EX v1.8.0 - نرم افزار تماشای فایل های ویدئویی


Home

داونلود
افزودن سایت خودتان به جستجوگر لوت
تبلیغ در جستجوگر لوت


This page was created in 1.91 seconds